Zaujala vás liečba miniinvazívnymi a endoskopickými výkonmi a máte záujem informovať sa o možnosti liečby bližšie ao objednaní na vstupné vyšetrenie? Neváhajte urobiť prvý krok k vašej liečbe ešte dnes. Zistite, či ste vhodným kandidátom na liečbu na pracoviskách EuroPainClinics!

AKO PREBIEHA OBJEDNANIE DO EUROPAINCLINICS

 1. Telefonicky (iba pacienti, u ktorých už prebehla návšteva EuroPainClinics, v akútnom prípade)
 2. Prostredníctvom online bezplatnej služby E-konzultácie v sekcii: „Objednajte sa“ podľa nasledujúceho postupu:
 • Po kliknutí na tlačidlo sekcie „Objednajte sa“ sa vám zobrazí online formulár, kde si zvolíte pracovisko EuroPainClinics podľa vašej preferencie, a postupujete ďalej vo vyplnení.
 • Na animovanom obrázku označte kliknutím myšou miesto vašej bolesti a ďalej zakliknite odpovede k základným otázkam o vašej bolesti.
 • Do formulára vyplňte vaše osobné a kontaktné údaje a označte vašu zdravotnú poisťovňu.
 • Do Správy pre lekárov v E-konzultácii pripojte vlastný, čo najpresnejší popis vašich zdravotných ťažkostí.
 • Do prílohy môžete nahrať zdravotnú správu či správy, ktoré máte k dispozícii (správu od neurológa, ortopéda, rehabilitačného lekára, neurochirurga a pod.), a nahrať môžete aj súbor so snímkami vyšetrenia zobrazovacími metódami, ideálne magnetickej rezonancie (prosíme čo najaktuálnejšie, nie staršie 6 mesiacov), prípadne CT, RTG. Výrazne tak vopred napomôžete predbežnému lekárskemu vyhodnoteniu vašich zdravotných ťažkostí a odporúčaní na liečbu.

UPOZORNENIE: Objednanie na vstupné vyšetrenie nie je možné vykonať prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Zdravotnícku dokumentáciu a súbory magnetickej rezonancie zasielajte prosím vždy prostredníctvom služby E-konzultácie – nikdy neposielajte e-mailom či cez sociálnu sieť Facebook.

DÔLEŽITÉ: Popis vašich zdravotných ťažkostí vo formulári je veľmi dôležitým podkladom pre lekárov-špecialistov, ktorí vykonávajú predbežné lekárske posúdenie ich vhodnosti na riešenie miniinvazívnymi a endoskopickými výkonmi na našich pracoviskách. Prosíme preto o čo najpresnejší popis vašich zdravotných ťažkostí podľa návodu uvedeného v E-konzultácii, obzvlášť v prípade, keď nemáte zdravotnú dokumentáciu.

AKO PREBIEHA SPRACOVANIE A VYHODNOTENIE E-KONZULTÁCIE, OZNÁMENIE VÝSLEDKU VYHODNOTENIA

 • Po odoslaní E-konzultácie dostanete do vašej e-mailovej schránky automatickú správu, ktorá je potvrdením o tom, že vaša E-konzultácia bola úspešne odoslaná a zaradená do databázy. Pokiaľ túto správu nedostanete do 30 minút od odoslania, prosím kontaktujte nás na info@europainclinics.com.
 • V tejto správe nájdete aj online odkaz, na ktorom môžete priebežne sledovať stav vyhodnocovania vašej E-konzultácie online.
 • Výsledok vyhodnotenia zasielame v čo najkratšom čase, obvykle do 7 pracovných dní od odoslania E-konzultácie.
 • V prípade, že liečba miniinvazívnymi a endoskopickými výkonmi bude vyhodnotená ako vhodné riešenie vašich zdravotných ťažkostí, bude vám odoslaná e-mailová správa a následne vás v najbližšej dobe bude kontaktovať sestra vybraného pracoviska k dohode termínu vášho vstupného vyšetrenia.
 • V prípade, keď lekárskym vyhodnotením nebude vyhodnotená liečba miniinvazívnymi a endoskopickými výkonmi ako vhodné riešenie, tiež o tejto skutočnosti obdržíte e-mailovú správu.
 • V určitých prípadoch sa môže stať, že vás lekár požiada e-mailovou správou o doloženie ďalšej zdravotnej dokumentácie. Na účel jej odoslania prosím používajte výhradne odkaz/tlačidlo uvedený v tejto správe.
 • Radi by sme zároveň upozornili, že v prípade štátnych sviatkov, dovolenkách na pracoviskách či blokov operačných dní a pod., môže dôjsť k menšiemu časovému oneskoreniu pri vyhodnocovaní a odoslaní odpovedí na vašu E-konzultáciu, maximálne však do 10 pracovných dní.