Klinika miniinvazívnej a endoskopickej liečby chrbta EuroPainClinics Bardejov

EuroPainClinics Bardejov

Vážení pacienti, v súvislosti s epidemiologickou situáciou Covid-19 venujte, prosím, pozornosť dokumentu Aktuálne pravidlá prevádzky pracovísk EuroPainclinics

Moderné pracovisko EuroPainClinics Bardejov so zameraním na komplexnú ponuku precíznej diagnostiky chrbta, liečby bolesti chrbtice a komplikovaných syndrómov bolestí, vzniklo už v roku 2009 pod hlavičkou kliniky R – Clinic, ktorá disponuje aj ambulanciiami dermatovenerológie a estetickej medicíny. Spoluzakladateľkou kliniky a zároveň vedúcou lekárkou tejto ambulancie, je MUDr. Janette Rapčanová. Za intervenčné zákroky v liečbe bolesti zodpovedá MUDr. Róbert Rapčan, Ph.D, MBA, FIPP.

MUDr. Róbert Rapčan je popredný európsky špecialista na široké spektrum miniinvazívnych a endoskopických výkonov v oblasti intervenčnej liečbe bolesti chrbta. Viac ako 16 rokov pôsobil vo Švédsku. Je prvým držitelom prestížnej medzinárodnej certifkácie FIPP (Fellow of Interventional Practice) pre oblasť liečby bolesti udelované svetovou organizáciou World Institut of Pain pre oblast liečby bolesti na Slovensku a v Česku. Od roku 2016 je menovaný do významnej funkcie FIPP Examiner – člen skúšobnej komisie medzinárodných skúšok FIPP. Od mája 2019 je vymenovaný členom elitného Poradného výboru medzinárodného edukačného portálu pre lekárov PainCast.

Na pracovisku ďalej pôsobí atestovaní algeziológovia a špecialisti na miniinvazívnu a endoskopickú liečbu chrbta MUDr. L’ubomír Poliak a MUDr. Peter Lenčéš.

Ako sa môžete objednať
Pre informácie o možnosti liečby a objednania využite, prosím, bezplatnú službu E-konzultácia
DÔLEŽITÉ: Praktické informácie o priebehu služby E-konzultácie krok za krokom nájdete v informačnom materiáli.

Dôležité upozornenie pre pacientov ➔

Ordinačné hodiny

pondelok08 – 16
utorok08 – 16
streda08 – 16
štvrtok08 – 16
piatok08 – 16
sobotazatvorené
nedeľazatvorené

Kde nás nájdete?

Ako sa k nám dostanete?

  • MHD: Linka MHD Č.4, zastávka Štefánikova, následne popri reštaurácii Sabaraca vpravo 250 metrov
  • GPS: 49.296185, 21.254427

Galéria

Prevádzkovateľ zdravotníckeho zariadenia: R-clinic s.r.o., Na Hradbách 3683/3, Bardejov 085 01, IČO: 44 574 428

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia